• (+42) 684 63 84, 681 15 68/69
  • sekretariat@muzyczna-sosnowa.pl
  • ul. Sosnowa 9, Łódź 93-102
  • Rok szkolny 2021 – 2022

    Zobacz nasze sukcesy z poprzednich lat
     wybierz z menu po lewej stronie


    ROK SZKOLNY 2021 – 2022


    Jakub Klimek, klasa V OSM I st.
    II nagroda (I nie przyznano) w grupie I
    VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Karola Nicze w Łodzi, 20-21.05.2022
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok

    Zofia Kowalewska, klasa II OSM II st.
    Wyróżnienie w grupie II
    VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Karola Nicze w Łodzi, 20-21.05.2022
    przygotowanie: pani Izabela Soszyńska


    Hubert Marczak, kl. I OSM II st.
    I nagroda w kat. B
    International Music Competition OPUS 2022 Kraków, 09.05.2022- edycja on-line
    Przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Zuzanna Wieczorek, klasa III OSM I st.
    I nagroda w grupie II
    XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg w Łodzi, 12-13.05.2022
    przygotowanie: pani Izabela Soszyńska

    Jan Ławrynowicz-Drewek, klasa IV OSM I st.
    Wyróżnienie w grupie II
    XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg w Łodzi, 12-13.05.2022
    przygotowanie: pani Lidia Buchalska

    Jan Kubica, klasa V OSM I st.
    I nagroda w grupie III
    XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg w Łodzi, 12-13.05.2022
    przygotowanie: pani Elżbieta Makowska

    Jakub Klimek, klasa V OSM I st.
    Wyróżnienie w grupie III
    XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg w Łodzi, 12-13.05.2022
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Jakub Klimek, klasa V OSM I st.
    III nagroda w kategorii A (sekcja I – fortepian)
    IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022 w Krakowie, 09.05.2022
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Alicja Tomczyńska, kl. I OSM II st.
    I nagroda w kat. III i nagroda za najlepszą interpretację utworu F. Sora w swojej kategorii
    International Guitar Competition – Fernando Sor, Frydek-Mistek Czechy, 29.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Hubert Marczak, kl. I OSM II st.
    II nagroda w kat. IV
    International Guitar Competition – Fernando Sor, Frydek-Mistek Czechy, 29.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Hubert Marczak, kl. I OSM II st.
    I miejsce w grupie IV i Grand Prix oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego B. Marusika
    XXIII Kłodzki Konkurs i Festiwal Muzyczny Gitariada pod patronatem CEA, 19-24.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Wiktor Wahl, klasa III OSM II st.
    I nagroda w grupie IV
    II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Chopin Plus w Krakowie, 27-29.04.2022
    przygotowanie: p. Wojciech Kubica

    Maciej Jonczyk, klasa IV OSM II st.
    III nagroda w grupie IV
    II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Chopin Plus w Krakowie, 27-29.04.2022
    przygotowanie: p. Renata Płażewska-Kryachok

    Natasza Iljin, klasa II OSM II st.
    III nagroda w grupie III
    II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Chopin Plus w Krakowie, 27-29.04.2022
    przygotowanie: p. Renata Płażewska-Kryachok

    Andros Bubiak, klasa II OSM II st.
    Wyróżnienie I stopnia w grupie III
    II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Chopin Plus w Krakowie, 27-29.04.2022
    przygotowanie: p. Renata Płażewska-Kryachok


    Klara Łęczycka, klasa IV OSM I st.
    III nagroda w grupie II
    X Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 8-9.04.2022
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw, akompaniament: pani Nadieżda Pawlak


    Astrid Gizgier, klasa IV OSM I st.
    X Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 8-9.04.2022
    Wyróżnienie w grupie II
    przygotowanie pani Marta Durczewska-Grzywińska, akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Zofia Płaziuk, klasa V OSM II st.
    II miejsce w grupie V
    XX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie, 4-8.04.2022
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska, akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Apolonia Grąziewicz, klasa II OSM II st.
    III nagroda w grupie III
    X Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 8-9.04.2022
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw, akompaniament: pani Nadieżda Pawlak


    Zofia Płaziuk, klasa V OSM II st.
    I nagroda w grupie IV
    X Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 8-9.04.2022
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska, akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Nina Podkościelna, klasa VI OSM II st.
    III nagroda w grupie IV
    X Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 8-9.04.2022
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw, akompaniament: pani Nadieżda Pawlak


    Sara Prusińska klasa IV OSM II st.
    Wyróżnienie w grupie IV
    X Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 8-9.04.2022
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw, akompaniament: pani Nadieżda Pawlak 


    Hubert Marczak klasa I OSM II st.
    II nagroda
    III Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy w Wadowicach, 9.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Alicja Tomczyńska klasa I OSM II st.
    wyróżnienie
    III Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy w Wadowicach, 9.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana 


    Alicja Tomczyńska, klasa I OSM II st.
    II nagroda w gr. II
    Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej w Lubinie, 1-2.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Alicja Tomczyńska, klasa I OSM II st.
    I nagroda w grupie II
    XII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Zambrowie, 7.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Hubert Marczak, klasa I OSM II st.
    I nagroda w grupie III
    XII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Zambrowie, 7.04.2022
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Natasza Iljin, klasa II OSM II st.
    Wyróżnienie w grupie III
    XVI Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku, 06-09.04.2022; organizator: CEA
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Katarzyna Jamka, IV klasa OSM II st.
    II miejsce
    Wielkopolski Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Kazimierza Serockiego; Konin, 21.03.2022
    Przygotowanie: pani Maja Skoblewska


    Kayleigh Gabbi Tran, klasa II OSM I st.
    I Nagroda w grupie A
    II International Competition for young pianists – Piccolo Piano Talents – On-line (Serbia, 24.03.2022)
    przygotowanie – pan Jakub Kamiński


    Isabelle Moreno-Kamińska – klarnet, klasa II OSM I st.
    Kayleigh Gabbi Tran
    – fortepian, klasa II OSM I st.
    Nagroda III stopnia
    I Ogólnopolski Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie, 10-12.03.2022
    przygotowanie duetu: pan Krzysztof Płoszyński, pan Jakub Kamiński


    Michał Skibiński, IV klasa OSM II st.
    Wyróżnienie w grupie starszej
    IX Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim; 24-26.02.2022
    przygotowanie: pani Elżbieta Puchalska


    Maciej Jonczyk, klasa IV OSM II st.
    III nagroda w kategorii III
    VI Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski w Rzeszowie, 10-12.03.2022; organizator: CEA
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Natasza Iljin, klasa II OSM II st.
    Wyróżnienie w kategorii II
    VI Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski w Rzeszowie, 10-12.03.2022; organizator: CEA
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


     

    Isabelle Moreno-Kamińska, II klasa OSM I st.
    Brązowy medal w I kategorii
    I Międzynarodowy Konkurs Klarnetowy im. Witolda Friemanna (online) 31.I.2022
    przygotowanie: pan Krzysztof Płoszyński


    Apolonia Grąziewicz, II klasa OSM II st.
    I nagroda w grupie C
    II International Music Competition ,,Gloria Artis” – Wiedeń (online) 25.02.2022
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw
    akompaniament: pani Nadieżda Pawlak


    Apolonia Grąziewicz, II klasa OSM II st.
    Wyróżnienie w grupie I
    IX Konkurs Fletowy im. M. Katarzyńskiego w Katowicach pod patronatem CEA (online) 2-4.III.2022
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw
    akompaniament: pani Nadieżda Pawlak

    Sara Prusińska, IV klasa OSM II st.
    Wyróżnienie w grupie II
    IX Konkurs Fletowy im. M. Katarzyńskiego w Katowicach pod patronatem CEA (online) 2-4.III.2022
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw
    akompaniament: pani Nadieżda Pawlak


    Jan Ławrynowicz-Drewek, klasa IV OSM I st.
    I miejsce ex aequo
    Tizziano Rossentti International Online Music Competition, Porza-Lugano (Szwajcaria), 25.01.2022
    przygotowanie: pani Lidia Buchalska


    Zuzanna Wieczorek, klasa III OSM I st.
    III miejsce w grupie III
    VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Trzciana 2022, 12-13.02.2022
    przygotowanie: pani Izabela Soszyńska


    Hubert Marczak, klasa I OSM II st.
    I nagroda
    Tiziano Rossetti International Music Competition, Lugano, Szwajcaria – XII.2021 (online)
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Hubert Marczak, klasa I OSM II st.
    II nagroda
    Nouvelles Etoiles International Youth Music Competition, Paris, Francja – I.2022 (online)
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Wiktoria Więcek, klasa I OSM II st.
    Brązowy Dyplom
    VI Ogólnopolski Festiwal Fagotowy w Wadowicach – 15.01.2022
    przygotowanie: Michał Łabecki
    akompaniament: Dorota Mazurkiewicz


    Maria Kobza, klasa V OSM I st.
    III miejsce, II Kategoria w specjalności trąbka
    II Regionalne Konfrontacje – Instrumenty Dęte Blaszane – dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Łodzi – 29.I.2022r. (online)
    przygotowanie: Konrad Boniński
    akompaniament: Agata Kalińska-Bonińska

    Jan Walkiewicz, klasa I OSM II st.
    I miejsce, II Kategoria w specjalności waltornia
    II Regionalne Konfrontacje – Instrumenty Dęte Blaszane – dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Łodzi – 29.I.2022r. (online)
    przygotowanie p. Marek Medyński
    akompaniament: Krzysztof Cegliński

    Maja Nguyen Truong, klasa I OSM II st.
    wyróżnienie II st. II Kategoria w specjalności waltornia
    II Regionalne Konfrontacje – Instrumenty Dęte Blaszane – dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Łodzi – 29.I.2022r. (online)
    przygotowanie: Marek Medyński
    akompaniament: Krzysztof Cegliński

    Szymon Rojkowski, klasa III OSM II st.
    II miejsce, III Kategoria w specjalności trąbka
    II Regionalne Konfrontacje – Instrumenty Dęte Blaszane – dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Łodzi – 29.I.2022r. (online)
    przygotowanie: Konrad Boniński
    akompaniament: Agata Kalińska-Bonińska


    Hubert Marczak, klasa I OSM II st.
    III miejsce ex equo
    VII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Bystrzycy Kłodzkiej, 22.01.2011
    przygotowanie: Małgorzata Sztern-Dana


    Hubert Marczak, klasa I OSM II st.
    I nagroda i Grand Prix w grupie III
    XV Mikołajkowy Konkurs Gitarowy w Rybniku, 15.01.2022
    przygotowanie: Małgorzata Sztern-Dana

    Alicja Tomczyńska, klasa I OSM II st.
    I nagroda w grupie II
    XV Mikołajkowy Konkurs Gitarowy w Rybniku, 15.01.2022
    przygotowanie: Małgorzata Sztern-Dana


    Jan Kubica, klasa V OSM I st.
    Wyróżnienie w grupie III
    II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Sosnowcu, 21-22.01.2022
    przygotowanie: pani Elżbieta Makowska


    Andros Bubiak, II klasa OSM II st.
    Nagroda specjalna za wykonanie utworu I.J. Paderewskiego
    XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego – Tuchów 13-14.01.2022
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Maria Walkiewicz, klasa II OSM II st.
    I nagroda w kategorii III (13 – 15 lat)
    World Art Games – Hiszpania, 9.10.2021
    przygotowanie pani: Elżbieta Puchalska
    akompaniament: pani Mariola Sosnowska-Krauze


    Maria Walkiewicz, klasa II OSM II st.
    I nagroda w kategorii III (13 – 15 lat)
    American Edition International Contest – USA, 8.11.2021
    przygotowanie pani: Elżbieta Puchalska
    akompaniament: pani Mariola Sosnowska-Krauze


    Maria Walkiewicz, klasa II OSM II st.
    II miejsce
    II International Violin Competition – Bańska Bystrzyca, Słowacja listopad 2021
    przygotowanie pani: Elżbieta Puchalska
    akompaniament: pani Mariola Sosnowska-Krauze


    Marlena Bartnik, klasa III OSM II st.
    III miejsce w grupie C
    VI Danubia Talents International Music Competition XII 2021
    przygotowanie: pani Ewa Wypych-Babińska
    akompaniament: pani Barbara Ligęza


    Lena Cichecka, klasa VI OSM I st.
    III miejsce w grupie B
    VI Danubia Talents International Music Competition XII 2021
    przygotowanie: pani Ewa Wypych-Babińska
    akompaniament: pani Barbara Ligęza


    Hubert Marczak, I klasa OSM II st.
    I nagroda ex aequo, kategoria B
    VII Wojewódzki Konkurs Interpretacji Muzycznej Wirtuoz w Łęczycy, 11.12.2021
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Alicja Tomczyńska, I klasa OSM II st.
    III nagroda ex aequo, kategoria B
    VII Wojewódzki Konkurs Interpretacji Muzycznej Wirtuoz w Łęczycy, 11.12.2021
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Isabelle Moreno-Kamińska, II klasa OSM I st.
    I miejsce – kategoria klarnet Junior
    World Open Online Music Competition 2021
    przygotowanie: pan Krzysztof Płoszyński


    ADA SIKORA, IV klasa OSM II st.
    III nagroda
    VII Odin International Online Piano Competition VIII.2021
    przygotowanie: pani Barbara Ligęza


    Kayleigh Gabbi Tran, klasa II OSM I st.
    Wyróżnienie w grupie I
    II International Piano Competition Online 2021 (15.XII.2021)
    przygotowanie: pan Jakub Kamiński


    Karolina Milczarek, III klasa OSM II st.
    Wyróżnienie w grupie II; kategoria II – szkoła muzyczna II st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw


    Nina Podkościelna, VI klasa OSM II st.
    II miejsce w grupie IV; kategoria II – szkoła muzyczna II st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw


    Jan Walkiewicz, I klasa OSM II st.
    I miejsce w kategorii B
    VII Wojewódzki Konkurs Interpretacji Muzycznej Wirtuoz- Łęczyca (on-line) 11.XII.2021
    przygotowanie: pan Marek Medyński


    Hanna Piotrowska, kl. III OSM I st.
    III miejsce w grupie II; kategoria I – szkoła muzyczna I st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pani Ewa Wypych-Babińska


    Anastazja Samochin, III klasa OSM I st.
    III miejsce w grupie II; kategoria I – szkoła muzyczna I st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pani Ewa Wypych-Babińska


    Stella Wasilewska, IV klasa OSM I st.
    Wyróżnienie w grupie III; kategoria I – szkoła muzyczna I st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pani Ewa Wypych-Babińska


    Klara Łęczycka, IV klasa OSM I st.
    II miejsce w grupie III; kategoria I – szkoła muzyczna I st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw


    Astrid Gizgier, IV klasa OSM I st.
    II miejsce w grupie III; kategoria I – szkoła muzyczna I st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska


    Lena Cichecka, VI klasa OSM I st.
    Wyróżnienie w grupie IV; kategoria I – szkoła muzyczna I st.
    I ETIUDOWY ZAWRÓT GŁOWY dla flecistów szkół muzycznych I i II st. regionu łódzkiego PSM I st. w Zgierzu 8-9.XII.2021
    przygotowanie: pani Ewa Wypych-Babińska


    Isabelle Moreno-Kamińska, II klasa OSM I st.
    I miejsce – klarnet (kategoria wiekowa do 9 lat)
    World Art Games in Spain (online) – XII.2021
    przygotowanie: pan Krzysztof Płoszyński
    akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Piotr Nahajowski, III klasa OSM I st.
    II miejsce w I grupie
    V Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o Nagrodę Św. Mikołaja – 4.XII.2021 r.
    Przygotowanie: pan Wojciech Wolniak
    akompaniament: Nadieżda Pawlak


    Maria Kobza, V klasa OSM I st.
    II miejsce w II grupie
    V Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o Nagrodę Św. Mikołaja – 4.XII.2021 r.
    przygotowanie p. Konrad Boniński
    akompaniament: Agata Kalińska-Bonińska


    Sebastian Marczak, VI klasa OSM II st.
    I miejsce w kategorii c
    7. Wojewódzki Konkurs Interpretacji Muzycznej WIRTUOZ Łęczyca; 11.XII.2021
    Przygotowanie: pani Barbara Ligęza

    Jan Kubica, V klasa OSM I st.
    Wyróżnienie w gr. II
    Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Zimowe impresje 11-12.XII.2021 Kraków
    przygotowanie: pani Elżbieta Makowska

    Zuzanna Wieczorek, klasa III OSM I st.
    I miejsce (ex aequo) grupa A
    7. Wojewódzki Konkurs Interpretacji Muzycznej Wirtuoz – Łęczyca 2021; XII.2021
    przygotowanie: pani Izabela Soszyńska

    Jan Ławrynowicz-Drewek, klasa IV OSM I st.
    II miejsce (ex aequo) grupa B
    7. Wojewódzki Konkurs Interpretacji Muzycznej Wirtuoz – Łęczyca 2021; XII.2021
    przygotowanie: pani Lidia Buchalska

    Antoni Pawłowicz, klasa IV OSM I st.
    III miejsce (ex aequo) grupa B
    7. Wojewódzki Konkurs Interpretacji Muzycznej Wirtuoz – Łęczyca 2021; XII.2021
    przygotowanie: pani Agata Kalińska-Bonińska


    Zofia Płaziuk, V klasa OSM II st.
    I miejsce (ex aequo) grupa D
    II International Online Instrumental Performance Competition Toronto 2021; VI.2021
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Zofia Płaziuk, V klasa OSM II st.
    I miejsce
    12th World Open Music Competition – Belgrad (online); VIII.2021
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Andros Bubiak, II klasa OSM II st.
    I nagroda
    III Ogólnopolski Internetowy Konkurs Pianistyczny w Leżajsku; 21.VIII.2021 przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Natasza Iljin, II klasa OSM II st.
    II nagroda
    III Ogólnopolski Internetowy Konkurs Pianistyczny w Leżajsku; 21.VIII.2021; przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Zofia Płaziuk, V klasa OSM II st.
    III miejsce w kategorii Advanced
    The 6. Rising Stars Grand Prix 2021 International Music Competition Berlin (online); VIII.2021;
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Jan Walkiewicz, I klasa OSM II st.
    I miejsce – waltornia (kategoria wiekowa 11-12 lat)
    Sopravista Olympic Art Games in Italy- Summer Edition (online); VIII.2021 przygotowanie: pab Marek Medyński; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Jan Walkiewicz, I klasa OSM II st.
    I miejsce – waltornia (kategoria wiekowa 11-12 lat)
    World Art Games in Spain (online) X 2021
    przygotowanie: pan Marek Medyński; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Sara Prusińska, IV klasa OSM II st.
    I miejsce w grupie III
    XIII Polski Festiwal Fletowy w Sieradzu pod patronatem CEA; 7-10.XI.2021 przygotowanie: pan Mateusz Wojtkiw; akompaniament: pani Nadieżda Pawlak


    Zofia Płaziuk, V klasa OSM II st.
    I miejsce w grupie IV
    XIII Polski Festiwal Fletowy w Sieradzu pod patronatem CEA; 7-10.XI.2021 przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Alicja Tomczyńska, I klasa OSM II st.
    II nagroda ex aequo (I nagrody nie przyznano)
    XIII Festiwal i Konkurs im. Łukasza Pietrzaka „Gitaromania” pod patronatem CEA, Jelenia Góra; 27-28.XI.2021
    przygotowanie: pani Małgorzata Sztern-Dana


    Jan Walkiewicz, I klasa OSM II st.
    I miejsce
    Online Contest American Edition – waltornia (kategoria wiekowa 11-12 lat) – XI.2021 przygotowanie: pan Marek Medyński; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Oliwier Sobieszek, II klasa OSM II st.
    I miejsce
    Online Contest American Edition (kategoria wiekowa 13-15 lat) – XI.2021 przygotowanie: pani Małgorzata Kolasa; akompaniament: pani Nadieżda Pawlak


    Sebastian Marczak, VI klasa OSM II st.
    I miejsce
    International Piano Competition Pianofest, Bitola – XI.2021
    przygotowanie: pani Barbara Ligęza


    Zofia Kowalewska, II klasa OSM II st.
    III miejsce w gr. III (I miejsca nie przyznano)
    VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. W. Lutosławskiego – Zambrów – XI.2021
    przygotowanie: pani Izabela Soszyńska


    Jan Walkiewicz, kl.VI OSM I st.
    II miejsce w kategorii II oraz Złoty Dyplom
    III Ogólnopolski Konkurs Młody Waltornista w Katowicach – online (VI.2021)
    przygotowanie: pan Marek Medyński; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Astrid Gizgier, klasa IV OSM I st.
    wyróżnienie – grupa B
    II International Online Instrumental Performance Competition Toronto 2021; VI.2021
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Jakub Klimek, klasa V OSM I st.
    II nagroda
    I Swiss International Music Competition w Lugano (Szwajcaria); VII.2021
    przygotowanie: pani Renata Płażewska-Kryachok


    Jan Tietz, klasa V OSM I st.
    I Nagroda w grupie III
    IX Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy w Sochaczewie pod patronatem CEA; 18-19.X.2021 przygotowanie: pan Arkadiusz Płaziuk; akompaniament: pani Bogna Jędruch.


    Astrid Gizgier, klasa IV OSM I st.
    I miejsce w grupie I
    XIII Polski Festiwal Fletowy w Sieradzu pod patronatem CEA; 7-10.XI.2021
    przygotowanie: pani Marta Durczewska-Grzywińska; akompaniament: pan Krzysztof Cegliński


    Mia Rawicka, klasa I OSM I st.
    III miejsce ex aequo (II miejsca nie przyznano) w kategorii I
    VI Ogólnopolski Konkurs Harfowy pt.: Miniatura na Harfę Celtycką pod patronatem CEA, Łódź 29-30.10.2021
    przygotowanie: pani Dorota Szyszkowska-Janiak


    Amelia Grzywińska, klasa IV OSM I st.
    III miejsce w kategorii II
    VI Ogólnopolski Konkurs Harfowy pt.: Miniatura na Harfę Celtycką pod patronatem CEA, Łódź 29-30.10.2021
    przygotowanie pani: Dorota Szyszkowska-Janiak


    Amelia Grzywińska, klasa IV OSM I st.
    Nagroda Dyrektora OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi dla ucznia OSM I st. w Łodzi z najwyższą punktacją
    VI Ogólnopolski Konkurs Harfowy pt.: Miniatura na Harfę Celtycką pod patronatem CEA, Łódź 29-30.10.2021
    przygotowanie pani: Dorota Szyszkowska-Janiak