Przesłuchania CEA – gitara i zespoły gitarowe - harmonogram

Przesłuchania CEA – gitara i zespoły gitarowe – harmonogram

  • Data i godzina:
    • Grudzień 4 - 5, 2017

Przesłuchania CEA – gitara i zespoły gitarowe

(WERSJA PO AKTUALIZACJI)

  1. grudnia 2017

 

10:20 – Zuzanna Granek, Magda Fahmi Amin (zespół), ZSM Łódź

10:40 – Marta Tadejczyk, Maciej Ryder (zespół), PSM Pabianice

 

11:00 – 11:30 – przerwa

(próba na sali kameralnej dla uczestników z grupy 11:30 – 13:30)

 

11:30 – Klaudia Dziasek, Dominika Wilczkiewicz, Szymon Wejcht, Michał Ciamaga (Bystrzycki Kwartet       Gitarowy), SM II st. Bystrzyca Kłodzka

11:50 – Dominika Czekalska, SSM II st. Zgierz

12:10 – Jan Szadkowski, ZSM Łódź

12:30 – Hubert Gach, PSM I i II st. Tomaszów Maz.

12:50 – Oliwia Latopolska, POSM II st. Katowice

13:10 – Julia Lauer, POSM II st. Katowice

 

13:30 – 14:30 – przerwa

(próba na sali kameralnej dla uczestników z grupy 14:30 – 16:30)

 

14:30 – Wojciech Papiernik, ZPSM Bielsko – Biała

14:50 – Mateusz Sołtysek, ZPSM Bielsko- Biała

15:10 – Krzysztof Majka, ZPSM Bielsko – Biała

15:30 – Weronika Witosz, PSM Zabrze

15:50 – Daria Kurdybelska, ZSM Wałbrzych

16:10 – Anna Kolbusz, PSM I i II st. Rybnik

16:30 – 17:00 – przerwa

(próba na sali kameralnej dla uczestników z grupy 17:00 – 19:00)

 

17:00 – Paweł Długosz, PSM I i II st. Rybnik

17:20 – Rafał Barcella, PSM Zgorzelec

17:40 – Joachim Pruchnicki, OSM I i II st. Wrocław

18:00 – Beata Atłas, OSM I i II st. Wrocław

18:20 – Filip Optołowicz, OSM I i II st. Wrocław

18:40 – Filip Pokusa, OSM I i II st. Wrocław

 

 

  1. grudnia 2017

 

10:00 – Aniela Milala, Oliwia Osmolińska (zespół), OSM I i II st. Łódź

10:20 – Karolina Dzikowska, Weronika Kosiorek (zespół), OSM I i II st. Łódź

10:40 – Kacper Wąsiewicz, OSM I i II st. w Łodzi

 

11:00 – 11:30 – przerwa

(próba na sali kameralnej dla uczestników z grupy 11:30 – 13:30)

 

11:30 – Karolina Dzikowska, OSM I i II st. Łódź

11:50 – Weronika Kosiorek, OSM I i II st. Łódź

12:10 – Piotr Szczęsnowicz, OSM I i II st. Łódź

12:30 – Daniela Rippel – Markiewicz, PSM Wrocław

12:50 – Gabriel Budziński, PSM Wrocław

13:10 – Łukasz Orpik, PSM Chorzów

 

13:30 – 14:30 – przerwa

(próba na sali kameralnej dla uczestników z grupy 14:30 – 16:30)

 

14:30 – Przemysław Szczepanik, OSM Bytom

14:50 – Mikołaj Olszówka, OSM Bytom

15:10 – Paweł Jończyk, PSM Katowice

15:30 – Kacper Jastrzębski, ZSM Legnica

15:50 – Natalia Woźny, ZSM Legnica

16:10 – Sabina Ruszkowska, PSM Gliwice

 

16:30 – 17:00 – przerwa

(próba na sali kameralnej dla uczestników z grupy 17:00 – 19:00)

 

17:00 – Szymon Golec, ZSM Sosnowiec

17:20 – Marcin Grabysz, Szymon Rabiej, Maciej Rajtar, Maciej Wilczek (Kwartet „Instant”),

PSM Gliwice

17:40 – Wojciech Smołka, Natalia Kowalczyk, Łukasz Zelek (Trio gitarowe), ZPSM Żory

18:00 – Wojciech Kuś i Laura Marzec (zespół), ZSM Sosnowiec

18:20 – Paweł Wiśniewski i Igor Bołuchowski (zespół), PSM Nysa

Join event

You already has been joined to the event.
×
Thank you! You joined to the event.
×