Rok szkolny 2019 – 2020

 Zobacz nasze sukcesy z poprzednich lat
 wybierz z menu po lewej stronie


ROK SZKOLNY 2019 – 2020


IX Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie (3.02.2020)
Hubert Marczak z klasy Małgorzaty Sztern-Dany- Wyróżnienie I stopnia


IV Ogólnopolski Festiwal Fagotowy w Wadowicach (10 -12.01.2020)
Wiktoria Więcek  kl.V OSM I st., nauczyciel – Michał Łabecki, akompaniator – Dorota Mazurkiewicz – Srebrny Dyplom w grupie drugiej
Alicja Gęsicka  kl.V OSM I st., nauczyciel – Michał Łabecki, akompaniator – Dorota Mazurkiewicz –  Srebrny Dyplom w grupie pierwszej
Maja Witulska kl.V OSM I st., nauczyciel – Andrzej Kalkandzis, akompaniator – Dorota Mazurkiewicz –  Brązowy Dyplom w grupie pierwszej
Aleksander Czarnecki  kl.2 OSM II st., nauczyciel – Michał Łabecki, akompaniator – Dorota Mazurkiewicz – Srebrny Dyplom w grupie drugiej
Marcelina Gierach kl.5 OSM II st., nauczyciel – Andrzej Kalkandzis, akompaniator – Dorota Mazurkiewicz –  Brązowy Dyplom w grupie drugiej


IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH „FINALIS” Białystok, 12-16 listopada 2019 r.
Srebrna Nagroda w kategorii E – Jan Kornacki, uczeń  klasy saksofonu p. Łukasza Wójcickiego


III Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o Nagrodę Św. Mikołaja w dniu 7 XII 2019 r. 
I miejsce w II grupie: Stanisław Olszowiec, uczeń klasy trąbki p. Wojciecha Wolniaka
II miejsce w II grupie: Mikołaj Stajuda,  uczennica klasy trąbki p. Konrada Bonińskiego
III miejsce w I grupie: Maria Kobza,  uczeń klasy trąbki p Konrada Bonińskiego


IV Regionalny Konkurs Interpretacji Muzycznej „Wirtuoz 2019” w Łęczycy (8.12.2019)
I nagroda – Tymon Janiak, uczeń p. Małgorzaty Wronko


XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka w wykonaniu najmłodszych. Od baroku po współczesność” (17.12.2019)
Wyróżnienie I stopnia – Kamila Lewkowicz, uczennica p. Małgorzaty Stebel-Wódki


IV Ogólnopolski Konkurs Harfowy pt. „Miniatura na Harfę Celtycką”, Łódź  (25–26.10.2019)
Kategoria I:
Wyróżnienie – Amelia Grzywińska, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
Kategoria II:
I miejsce – Magda Niedźwiecka, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
II miejsce – Anastazja Kacprzak, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
Nagroda za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego:
Magda Niedźwiecka, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak


II Międzynarodowy Konkurs im. Prof. K. Patrasa, Praga (7–10.11.2019)
Kategoria I:
II miejsce – Amelia Grzywińska, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
Kategoria III:
II miejsce – Anastazja Kacprzak, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
Wyróżnienie – Magda Niedźwiecka, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
Kategoria IV:
II miejsce – Kacper Malinowski, uczeń p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
III miejsce – Zofia Janiak, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak
Kategoria V:
III miejsce – Zuzanna Pierzak, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak


Międzynarodowy Konkurs Harfowy w Szeged (30.11.2019)
Nagroda „ Młody talent”:
Anastazja Kacprzak, uczennica p. Doroty Szyszkowskiej – Janiak


V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
PAWEŁ URBANEK –
klasa fortepianu p.Elżbiety Makowskiej grupa VI – wyróżnienie


XII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy im. Łukasza Pietrzaka „Gitaromania” (Jelenia Góra- Cieplice, 30 listopada- 1 grudnia 2019) – konkurs organizowany przez CEA
–  Wyróżnienie w grupie starszej, Aniela Milala, uczennica Małgorzaty Sztern-Dany


XIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci (Rybnik, 7 grudnia 2019)
– III miejsce w gr. II- Hubert Marczak
, uczeń Małgorzaty Sztern-Dany


XII Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, 11 grudnia 2019)
– I miejsce w gr. II- Hubert Marczak
, uczeń Małgorzaty Sztern-Dany


V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
ADA SIKORA kl VIII –
kl.fortepianu Barbary Ligęzy.
I miejsce w IV grupie
Nagroda Specjalna
-udział w  koncercie w Wiedniu .


V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie (06-08.12.2019)
Grupa III:
Wyróżnienie – Zofia Kowalewska, uczennica p. Izabeli Soszyńskiej


XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu (29-30.11.2019)
(konkurs organizowany przez Centrum Edukacji Artystycznej)
Grupa II:
Wyróżnienie – Maciej Jonczyk, uczeń p. Renaty Płażewskiej-Kryachok


II Festiwal Pianistyczny „Dźwięki Mazowsza” w Sannikach  (14-15.11.2019)

III nagroda – Kamila Lewkowicz, uczennica p. Małgorzaty Stebel-Wódki
Wyróżnienie – Natasza Iljin, uczennica p. Gabrieli Wanke
Wyróżnienie – Andros Bubiak – uczeń p. Renaty Płażewskiej-Kryachok


V MIĘDZYNARODOWY KONKURS FLETOWY  w Jastrzębiu-Zdroju(24-26 X 2019) 
Kategoria I – II miejsce – Sara Prusińska ,
uczennica p.Sławomira Grzegorczyka
Wyróżnienie – Zofia Płaziuk,
uczennica p.Marty Durczewskiej-Grzywińskiej


II Międzynarodowy Chopinowski Konkurs Pianistyczny w Wiedniu (20 – 22.09. 2019)
II nagroda – Jakub Hanuszkiewicz,
uczeń p. Renaty Płażewskiej-Kryachok