Rok szkolny 2005 – 2006

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW OSM I stopnia

Konkurs „Słucham, poznaję, rozumiem” w Sieradzu (maj 2006)
Aleksandra Czechowicz (uczennica p. Dominiki Lenarczyk-Paprockiej) – wyróżnienie.
Marta Włodarczyk (ucz. p. Katarzyny Hordyńskiej- Michalak) – wyróżnienie.


VIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu (kwiecień 2006).
Trio trąbkowe (uczniowie p. Hieronima Maja) w składzie:
Bartłomiej Grabowski, Szymon Śledziński, Maciej Malinowski – III miejsce.


IV Konkurs Małego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli (kwiecień 2006).
Monika Korzepa (uczennica p. Marii Guz) – I miejsce w grupie I.


V Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie (kwiecień 2006).
Agata Kamińska (uczennica p. Eweliny Zawiślak) – III miejsce w grupie I.
Gabriela Kunicka (uczennica p. Eweliny Zawiślak) – wyróżnienie w grupie I.
Sara Gadowska (uczennica p. Eweliny Zawiślak) – wyróznienie specjalne dla najmłodszego uczestnika.
Maria Gromińska (uczennica p. Sławomira Grzegorczyka) – wyróżnienie w grupie II.


XII Regionalny Konkurs Akordeonowy Piotrków Trybunalski (kwiecień 2006).
Maciej Jonaszkiewicz (uczeń p. Daniela Baranowskiego) – wyróżnienie w grupie I.
Karol Wróbel (uczeń p. Jerzego Krzeszewskiego) – wyróżnienie w grupie I.
Remigliusz Czechowicz (uczeń p. Daniela Baranowskiego) – I miejsce w grupie II.
Paweł Sarba (uczeń p. Daniela Baranowskiego) – III miejsce w grupie II.


V Konkurs Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (kwiecień 2006)
Angelina Górecka (uczennica p. Cezarego Kotarskiego) – I miejsce w grupie II.
Aleksandra Malinowska (uczennica p. Moniki Kosmal) – wyróżnienie w I grupie.


Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe w Sanoku (kwiecień 2006).
Remigliusz Czechowicz (uczeń p. Daniela Baranowskiego) – wyróżnienie.

XV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie (marzec 2006).
Bartłomiej Grabowski (uczeń p. Hieronima Maja) – III miejsce.


III Piotrkowskie Spotkania Fletowe (marzec 2006).
Maria Gromińska (uczennica p. Sławomira Grzegorczyka) – I miejsce w grupie I.
Małgorzata Trelińska (uczennica p. Lucyny Pławner) – III miejsce w I grupie.


VII Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych Okręgu Łódzkiego (luty 2006).
Maciej Krupski (uczeń p. Kingi grabarczyk) – I miejsce w grupie I.
Dawid Wajszczyk (uczeń p. Huberta Stopnickiego) – wyróżnienie w grupie I.
Jonatan Mandrysz (uczeń p. Małgorzaty Sztern-Dana) – III miejsce w II grupie.


XIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej (grudzień 2005).
Remigliusz Czechowicz (uczeń p. Daniela Baranowskiego) – wyróżnienie.


Muzyczne Spotkania Młodych Pianistów w Sieradzu (grudzień 2005).
Zuzanna Pietrzak (uczennica p. Renaty Płażewskiej) – III miejsce.
Weronika Krzanowska (uczennica p. Anny Micińskiej) – III miejsce.


VIII Festiwal Chóralny Cancio Lodziensis (listopad 2005) Chór OSM I stopnia (dyr. Anna Kamerys) – III miejsce


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW OSM II stopnia.

Międzynarodowy Konkurs „Talents for Europe” w Dolnym Kubinie (Słowacja, kwiecień 2006).
Kategoria Muzyki Kameralnej. Kwartet smyczkowy (uczennice p. Tomasza Bartosiaka) Maria Włastowska, Joanna Piszczorowicz, Anna Zamysłowska, Małgorzata Bogusz – I miejsce.
Kwartet smyczkowy (uczniowie p. Hanny Owczarek)
Patrycja Stępnień, Jakub Krzewiński, Joanna Koszewska, Joanna Laskowska – II miejsce.
Kwartet smyczkowy (uczennice p. Tomasza Króla)
Agnieszka Papierska, Karolina Tomaszewicz, Małgorzata Krześlak, Ewa Witczak – III miejsce.


XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha w Gorzowie Wielkopolskim (kwiecień 2006)
Paulina Urbankowska (uczennica p. Ewy Rosiak) – wyróżnienie w IV grupie.


XII Regionalny Konkurs Akordeonowy Piotrków Trybunalski (kwiecień 2006).
Krzysztof Malarski (uczeń p. Daniela Baranowskiego) – wyróżnienie w grupie II.


III Piotrkowskie Spotkania Fletowe (marzec 2006).
Anna Klimanek (uczennica p. Lucyny Pławner) – wyróżnienie w II grupie.


Regionalny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości W.A. Mozarta w Łodzi (marzec 2006)
Natalie Moreno, Dominika Strębicka (uczennice p. Elżbiety Stępnik) – III miejsce


VII Regionalny Konkurs Solfeżowy w Łodzi (styczeń 2006).
Maria Włastowska (uczennica p. Anny Krysińskiej) – I miejsce
Nina Fukuoka (uczennica p. Anny Krysińskiej) – wyróżnienie
Jacek Pietrzak (uczeń p. Anny Krysińskiej) – wyróżnienie
Łukasz Jóźwicki (uczeń p. Haliny Flis) – wyróżnienie